• İzlenme : 5842 | 11/25/2014 1:44:31 PM
7 Numaralı Hücre | 2013 | m1080p | Dual | Türkçe Dublaj
7 Numaralı Hücre

7 Numaralı Hücre
7 Numaralı Hücre 7 Numaralı Hücre

7 Numaralı Hücre


7 Numaralı Hücre
7 Numaralı Hücre - Hücre 7 Mucizesi - Miracle in Cell No. 7
2013 - GüneyKore
Tür : Dram, Komedi
Süre : 127 Dak.
Yönetmen : Lee Hwan Kyung
Oyuncular : Park Shin-hye , Ryu Seung-ryong , Oh Dal-su , Won-sang Park , Kal So-won , Kim Jung-tae , Man-shik Jeong , Jung Jin Young , Park Kil-Soo , Park Sang Myun , Deok-hyeon Jo , Se-dong Kim , Jung Han-Bi , Jo Jae-Yoon , Lee Yun-hee , Han Sung-Yong , Kim Ki-Cheon , Choi Ro-Woon , Oh Chang-kyeong , Lee Seung-yeon (i)
Senaryo : Lee Hwan Kyung, Kim Hwang-Sung, Kim Young-su
Yapımcı : Min-sub Lim , Next Entertainment World
Diğer Adı : 7. Koğuştaki Mucize Number 7 Rooms Gift 7-beon-bang-ui seon-mul

Kızını çok seven zihinsel özürlü bir baba (Ryoo Seung-Ryong), yanlışlıkla bir suçla suçlanır ve cezaevine gönderilir. Daha sonra hukuk fakültesi öğrencisi olan kızı Ye-Sung (Park Shin-Hye) babasını kurtarmak için çalışır. 1997 ; Yong-Goo kızı Ye-Seung (Kal So-Won) ile zeka özürlü olmasına ragmen mutlu mesut yaşarlar. Onlar hergün bir dükkana uğrayıp kızına sarı Sailor Moon sırt çantası alacağına dair söz veriyor. Bir gün, son sarı Sailor Moon sırt çantasının satılmakta olduğunu farkederler. Yong-Goo satışı engellemek için magaza içine gider, ama çantayı satın alan babanın tokat atmasıyla olay biter.

Ertesi gün çalıştığı otaparkta sarı Sailor Moon sırt çantası almış bir kız görür. Kız çantanın satıldığı bir magazayı bildiğini söyler. Yong-Goo kızı geleneksel açık pazara kadar takip eder. Kısa bir süre sonra kız bilinçsizce yere yığılır ve Yong-Goo kıza CPR yapmaya çalışır. Yanlarından geçen bir kadın polis çağırır. Yong-Goo Çocuk kaçırmak ve cinayetle suçlanır. Ölen kızın babası da Ulusal Polis Ajansı şefidir. Yong-Gooya ölüm cezası verilir ve hapsedilir. Hapishanede 5 mahkumla Yong-Goo bir hücreyi paylaşır. Bir gün, Yong-Goo hapishane çete lideri So Yang-Ho (Oh Dal-Su)nın hayatını kurtarır.

So Yang-Ho minnettarlığını elinden geldiğince göstermekte ve Yong-Gooya her şekilde yardım etmektedir. Yong-Goo kızını görmek istediğini So Yang-Hoya söyler. Beş tutuklu bir muzice gerçekleştirmek için plan yapmaya başlarlar.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

7 Numaralı Hücre
http://turbobit.net/7.Numarali.Hucre.2013.1080p.BluRay.x264.TR.1080pindir.com.mkv7 Numaralı Hücre indir, 7 Numaralı Hücre izle, 7 Numaralı Hücre türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤