• İzlenme : 3300 | 2/8/2015 10:35:22 PM
Aşkın İzleri | To The Wonder | 2012 | 480p | Dual | Türkçe Dublaj
Aşkın İzleri

Aşkın İzleri
Aşkın İzleri
Aşkın İzleri
Aşkın İzleri

Aşkın İzleri


Aşkın İzleri
Aşkın İzleri - To The Wonder
2012 - ABD
Tür: Dram, Romantik
Süre :112 Dak.
Yönetmen: Terrence Malick
Oyuncular : Javier Bardem , Ben Affleck , Rachel McAdams , Olga Kurylenko , Charles Baker , Romina Mondello , Darryl Cox , Jeff Anderson , Casey Williams , Tamar Baruch
Senaryo : Terrence Malick
Yapımcı : Sarah Green , Nicolas Gonda

Amerikalı Neil, gezi için geldiği Paris'te Marina adında güzel ve yaşam sevinci dolu bir kadınla tanışır. İkili aşık olurlar ve ayrılmak istemediklerine karar veririler. Neil'ın Amerika'ya dönüş vakti geldiğinde Marina, yıllardır tırnaklarıyla kurduğu hayatı geride bırakarak Amerika'ya yerleşme kararı alır. Marina aşkının peşinden gitmiştir fakat, bir zaman sonra Paris'te yaşadıkları o tutkulu günlerden çok uzaklaştıklarını fark ederler.
Tam da bu günlerde Neil, çocukluk aşkı olan Jane ile karşılaşır. Birkaç gün iki kadına rasında duygularını tartan Neil, tercihini Jane'den yana yapar ve Marina'yı yabancısı olduğu bu ülkede kendisiyle baş başa bırakır. Hayatındaki aşk, bağlılık, ihanet, fedakarlık gibi duyguları yeniden gözden geçiren ve gittikçe yalnızlaşan Marina, inancını da sorgulamaya başlar ve Rahip Quintana'dan destek alır.
Marina ve Quintana uzun sohbetler sonunda aşkın ve sevginin ömrünü ve başka sevgilerin de olup olmayacağını sorgulayacaklardır...
Başrollerini Rachel McAdams, Ben Affleck, Javier Bardem ve Olga Kurylenko'nın paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Terrence Malick üstleniyor.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Aşkın İzleri
http://turbobit.net/To.the.Wonder.2012.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi

Aşkın İzleri
http://indir.turkcefilmindir.com/To.the.Wonder.2012.480p.BRRip.DUAL.AC3.XviD.HDA.avi
Aşkın İzleri indir, Aşkın İzleri izle, Aşkın İzleri türkçe film indir