• İzlenme : 21916 | 3/5/2013 8:39:43 PM
Çelik Yumruklar | Real Steel | 2011 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Çelik Yumruklar

Çelik Yumruklar
Çelik Yumruklar
Çelik Yumruklar

Çelik Yumruklar


Çelik Yumruklar
2011 - ABD
Tür : Bilim Kurgu Aksiyon Dram
Süre:127 dakika
Yönetmen: Shawn Levy
Oyuncular:Hugh Jackman , Hope Davis , Anthony Mackie , James Rebhorn , Evangeline Lilly , Dakota Goyo , Phil Lamarr , Kevin Durand , Richard Goteri , Karl Yune , John Hawkinson , David Alan Basche , Olga Fonda , Robert Herrick , Jahnel Curfman , Antoinette Nikprelaj , Torey Adkins , Marco Ruggeri
Senaryo: Jeremy Leven Dan Gilroy John Gatins
Yapimci: Steven Spielberg Shawn Levy Don Murphy Susan Montford

Yakın gelecekte, boks sporunun teknolojik bir h?ól aldığı bir ortamda geçen cesur, gerilim ve aksiyon dolu 'Çelik Yumruklar' filminde Hugh Jackman, 2,5 metre boyunda 900 kiloluk robotların ringlere çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden tükenmiş dövüşçü Charlie Kenton'ı canlandırıyor. Artık küçük çaplı bir organizatör olan Charlie, bir yer altı boks ringinden diğerine geçmek için hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak iki yakasını bir araya getirmektedir. Charlie dibe vurunca, istemeden de olsa kendisinden ayrı yaşayan oğlu Max'le (Dakota Goyo) şampiyonada yarışacak bir yarışmacı yapıp eğitmek için birlik olur. Hiçbir kısıtlama olmayan bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde ederler.

'Çelik Yumruklar', teknolojik bir h?ól alan robot boksu sporuna kusursuz bir yarışmacı yapıp yetiştirmek için kendisinden ayrı yaşayan olan oğlu Max'le (Dakota Goyo) ile birlik olan ve bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde eden eski bir boksörün (Hugh Jackman) konu edildi bir aksiyon dram filmidir.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Çelik Yumruklar
http://turbobit.net/Real.Steel.2011.1080p.Bluray.DUAL.DTS.x264.mkv

Çelik Yumruklar
http://indir.turkcefilmindir.com/Real.Steel.2011.1080p.Bluray.DUAL.DTS.x264.mkv
Çelik Yumruklar indir, Çelik Yumruklar izle, Çelik Yumruklar türkçe film indir