Karantina Günlerinde Film

  • İzlenme : 1762 | 11/8/2013 11:03:25 AM
Cinema Verite | 2011 | BRRip | Türkçe Dublaj
Cinema Verite

Cinema Verite
Cinema Verite

Cinema Verite


Cinema Verite
Cinema Verite
2011 ABD
Tür : Belgesel, BiyografiDram
Süre : 91 Dak.
Yönetmen : Shari Springer Berman , Robert Pulcini
Oyuncular : Diane Lane , Tim Robbins , Kathleen Quinlan , Patrick Fugit , Jake Richardson , Lolita Davidovich , James Urbaniak , Thomas Dekker , Michelle Morgan , Emilio Rivera , Dendrie Taylor , Colin Campbell , Shanna Collins , Danielle Sapia , Stephen Caffrey , Kaitlyn Dever , Patricia Scanlon , Monika Jolly , Chris Shepardson , Willam Belli , Matt Oleary , Joseph Dunn , Chris Humphrey , Sean Oryan , Nick Eversman , Max Tsarev , Kyle Riabko , Karynn Moore , Caitlin Custer , John Brooks Klingenbeck , Cory Blevins , Jemal Draco , Susan Dohan
Senaryo : David Seltzer
Yapımcı : Karyn Mccarthy , Luca Borghese

American Splendor'ın yönetmenleri Shari Springer Berman ve Robert Pulcini, TV'deki röntgencilik kültürünün kökenine iniyor ve Amerika'nın ilk reality programının izini sürüyor.

Cinema Verite, HBO için Shari Springer Berman ve Robert Pulcini ikilisi tarafından çekilen Emmy ödüllü bir film. Yönetmenlerin işbirliğine daha önce -başucu filmlerimizden- American Splendor'da tanık olmuştuk. Rus sinema kuramcısı Vertov'un Kino-Pravda'sından beslenen ve Fransızlar'ın 1960'larda ortaya attıkları Cin?®ma-v?®rit?® / Sinema Gerçek kuramından yola çıkan yapımcılar, televizyon tarihinin ilk reality programına konu olan ailenin öyküsünü bu filme taşımışlar. Diane Lane, Tim Robbins, James Gandolfini ve Kathleen Quinlan'dan oluşan dev bir oyuncu kadrosuna sahip olan film, 70'lerin atmosferini ve yaşam biçimlerini aktarmada oldukça başarılı. 16 mm. çekilen reality dizi görüntülerinin ham ve kurgulanmış hallerinin aktarımından renk düzenlemesine kadar film, teknik olarak da takdiri hak ediyor.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Cinema Verite
http://turbobit.net/Cinema.Verite.2011.TR.BRRip.XviD.avi
Cinema Verite indir, Cinema Verite izle, Cinema Verite türkçe film indir