• İzlenme : 7742 | 12/31/2019 11:14:03 PM
Dost Kazığı
Dost Kazığı
Dost Kazığı

Dost Kazığı

Dost Kazığı
Dost Kazığı Dost Kazığı


Dost Kazığı
2008- Ingiltere 
Tür : Komedi Romantik 
Süre:110 dakika
Yönetmen:Robert B. Weide 
Oyuncular: Megan Fox  Kirsten Dunst  Jeff Bridges  Simon Pegg  Gillian Anderson  Max Minghella  Danny Huston Robert Stone  Margo Stilley Emily Denniston  Robert Sabel  Clement Boulland Eliezer Meyer Miquel Brown Christopher Negrin  Kimberly Magness  Allen Lidkey
Müzisyen : David Arnold 
Görüntü Y.: Oliver Stapleton 
Senaryo:Toby Young Peter Straughan 
Senaryo (Kitap): Toby Young 
Yapimci: Tessa Ross  Gary Smith  Laurie Borg  Richard Hewitt  Elizabeth Karlsen Stephen Woolley Toby Young 

How To Lose Friends & Alienate People - Dost Kazığı ümit vaad eden bir gazeteci olan Sidney Young'ın NewYork'un en prestijli dergilerinden biri olan Sharp'a gelişiyle nasıl sevilmeyen ve istenmeyen adama dönüştüğünü anlatan bir komedi... Manhattan insanları tarafından etrafı çevrilen ve çevreye uygun olmayan kaba davranışları, garip şakaları ve peşini bırakmayan talihsizliklerle düştüğü komik durumlar Young'ın hayatının kadınına rastlamasıyla daha da içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Sidney; ün, şöhret, gösteriş ve cazibeyi hem çok seven hem de nefret eden saf, mahcup bir adamdır. Dergisi Post Modern Review medya yıldızlarına ve trendlerine hayranlar kazandırmaktadır. Sidney tamamen karşıt muhafazakar NewYork dergisi Sharps'dan iş teklifi alınca şok olur. Böylece başarının kapısını aralamıştır. Hem yapıcı, hem de baştan çıkarıcı iş arkadaşları ve kendi saflığı ya Sidney kontrolden çıkmış bir eleman haline gelmiştir.

http://turkcefilmindir.com/design/turbobit.png
Dost.Kazigi.2008.TR.DvD.XviD.aviDost Kazığı indir, Dost Kazığı izle, Dost Kazığı türkçe film indir