• İzlenme : 917 | 7/25/2020 11:28:12 AM
Fırtına İçin Bir Kurban | 2020 | m720p | Dual | Türkçe Dublaj
Fırtına İçin Bir Kurban

Fırtına İçin Bir Kurban
Fırtına İçin Bir Kurban

Fırtına İçin Bir Kurban


Fırtına İçin Bir Kurban
Fırtına İçin Bir Kurban - Offering to the Storm
2020 - Almanya,İspanya
Tür : Gerilim , Suç
Oyuncular : Marta Etura , Susi Sanchez , Elvira Mi­nguez , Pedro Casablanc , Leonardo Sbaraglia
Senarist : Luiso Berdejo
Yönetmen : Fernando Gonzalez Molina

Baztan Üçlemesinin üçüncü kısmında Amaia, birçok şüpheli bebek ölümünü ve korkunç ritüelleri araştırır. Bu sırada etrafındakiler, ölümcül bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Gardiyan Üçlemesi'nin son filmi

Navarra'nın başkenti Pamplona'da Amaia Salazar, ölü doğan bir kız bebeğin nasıl öldüğünü ve bebeğin babasının tutuklanmasını araştırmak üzere çağrılır. Ailenin büyükannesinin anlattıklarına göre baba, kurban etmekle ilgili tuhaf bir şeyler söyleyerek cesetle birlikte kaçmaya çalışmıştır. Bebeğin yüzündeki kırmızı izler, onun cinayete kurban gittiğine işaret eder. Büyükanne ayrıca büyülü bir yaratıktan bahseder. Son derece korkutucu olan Inguma adlı bu uğursuz varlık, insanları felce uğratarak onların uyanmalarını engellemekte ve canlarını uykudayken almaktadır.

Amaia ve ekibi bu olayı soruştururken yıllar önce yakınlardaki Baztan Vadisi'nde yaşanan benzer olaylarda prosedüre ilişkin usulsüzlükler yapıldığını fark eder. Ayrıca araştırmaları, oldukça küçük olan bu bölgede olağan dışı sayıda vaka olduğunu ortaya çıkarır. Bu sırada Yargıç Markina tarafından başka bir hapishaneye nakledilen katil Berasategui, hücresinde ölü bulunur. Uyuşturucuya bağlı koma sonucunda gerçekleşen bu ölümde bir başkasının parmağı vardır.

Sürükleyici ve ürpertici bir gerilim olan Fırtına İçin Bir Kurban'da adım adım ivme kazanan öykü, sürpriz bir şekilde sonlanıyor. Finalde Amaia, Baztan Vadisi'ni yıllardır pençesine alan olayların gerçek kökeniyle yüzleşmek zorunda kalıyor. Üstelik bu çarpıcı gerçeği gömmeye çalışan etkileyici bir kar fırtınası bile onu durduramıyor.​ turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Fırtına İçin Bir Kurban
http://turbobit.net/Firtina.İcin.Kurban.2020.720p.WEB-DL.DUAL.TR.EN-SMAS.mkvFırtına İçin Bir Kurban indir, Fırtına İçin Bir Kurban izle, Fırtına İçin Bir Kurban türkçe film indir