• İzlenme : 8153 | 7/27/2013 2:35:06 PM
Hannibal Doğuyor | Hannibal Rising | 2007 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Hannibal Doğuyor

Hannibal Doğuyor
Hannibal Doğuyor
Hannibal Doğuyor

Hannibal Doğuyor


Hannibal Doğuyor
Hannibal Doğuyor - Hannibal Rising
2007 ABD , İngiltere , Fransa , Çek Cumhuriyeti
Tür Dram, Korku, Suç
Süre 121 Dakika
Yönetmen : Peter Webber
Oyuncular : Gong Li , Gaspard Ulliel , Rhys Ifans , Ivan Marevich , Dominic West , Goran Kostic , Li Gong , Dominique Bettenfeld , Kevin Mckidd , Richard Brake , Ingeborga Dapkunaite , Timothy Walker , Joerg Stadler , Martin Hub , Michele Wade , Marek Vasut
Senaryo : Thomas Harris
Yapımcı : Dino De Laurentis , Martha De Laurentis

Hannibal Doğuyor (İngilizce adı: Hannibal Rising) Dr. Hannibal Lecter hakkında yapılan 4. ve 2007 itibariyle en son filmdir. Thomas Harrisin 2006 tarihli aynı ismi taşıyan kitabının sinemaya taşınmış halidir ve Lecter'ın nasıl önceki filmlerde yansıtılan ünlü bir seri katile dönüştüğünün hik?óyesini anlatmaktadır.

Film Peter Webber tarafından yönetilmiş, senaryo da Thomas Harris tarafından yazılmıştır. Film, Pragdaki Barrandov Studiosda çekilmiştir. Film, Dino De Laurentiis Company tarafından yapılmış, 9 Şubat 2007 tarihinde gösterime girmiştir. ABD'deki dağıtımı The Weinstein Company ve Metro-Goldwyn-Mayer tarafından gerçekleştirilmektedir.

Litvanyada Sovyet yetimhanesinde kalan on altı yaşındaki Hannibal Lecter yetimhanedeki arkadaşlarıyla anlaşamamaktadır. Geceleri kız kardeşiyle ilgili korkunç kabuslar gören Hannibal sonunda yetimhaneden kaçar ve amcasının yaşadığı Parise gider. Fakat Hannibal, Lecter Şatosuna geldiğinde amcasının ölmüş olduğunu keşfeder. Amcasının dul eşi Murasaki Shibuku ona evini açar ve bu gizemli kadın onu, yemek, müzik ve resim hakkında eğitir. Fakat Hannibal bir türlü onu kovalayan geçmişinden ve gördüğü korkunç kabuslardan kurtulamamaktadır. Tıp eğitimi almaya başlayan Hannibal kabuslarında gördüğü savaş suçlularını aramaya karar verir. Tek bir amacı vardır. Açlıktan ölmemek için gözleri önünde küçük kız kardeşini yiyen adamlardan intikam almak.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Hannibal Doğuyor
http://turbobit.net/Hannibal.Rising.UNRATED.2007.1080p.Blu-Ray.DUAL.DTS.x264-CtrlHD-HDA.mkv

Hannibal Doğuyor
http://indir.turkcefilmindir.com/Hannibal.Rising.UNRATED.2007.1080p.Blu-Ray.DUAL.DTS.x264-CtrlHD-HDA.mkv
Hannibal Doğuyor indir, Hannibal Doğuyor izle, Hannibal Doğuyor türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤