• İzlenme : 46549 | 7/12/2015 4:10:45 PM
Her Çocuk Özeldir | Taare Zameen Par | 2007 | BRRip | Türkçe Dublaj
Her Çocuk Özeldir

Her Çocuk Özeldir
Her Çocuk Özeldir

Her Çocuk Özeldir


Her Çocuk Özeldir
Her Çocuk Özeldir - Taare Zameen Par
2007 - Hindistan
Tür : Dram
Süre : 165 Dak.
Yönetmen : Aamir Khan
Oyuncular : Abhishek Bachchan , Aamir Khan , Tisca Chopra , Vipin Sharma , Tanay Chheda , Darsheel Safary , Sachet Engineer , Ayaan , Megha Bengali , Bugs Bhargava , Alorika Chatterjee , Gurkirtan Chauhan
Senaryo : Amole Gupte
Yapımcı : Aamir Khan , Ajay Bijli
Diğer Adı : Yerdeki Yıldızlar - Stars On Earth Every Child is Special

Karşımızda yaramaz, tembel, kavgacı bir çocuk mevcut: ıshaan... Acaba öyle mi?

Hikayemiz ıshaan'ın okulunda başlar, ödevlerini yapmayı çok fazla önceleri bırakmış delikanlımız. Kafasında sadece hayal ettiği kendi dünyası mevcut. öğretmenleri, arkadaşları ondan acayip şikayetçi. Geçen yıl üç. sınıfta kaldığı için bu sene tekrarını okuyor fakat gram ilerleme bulunmamaktadır. Sınıfının birincisi olan abisi Yohaan'a bakıldığında ikisinin kardeş olduğuna kimse inanmaz.

Prensipli babamız bir çeşitli yola getiremiyor oğlunu. zavallı annesinin elinden ise sırf gözyaşı dökmek geliyor. Geriye bıraktığı kariyeri, senelerdir verdiği emeği nakit etmemiş. Bir gün, uslanmaz oğlunun bunca yapıp ettiğinin üzerine okuldan kaçtığını da duyduklarında, ağzına kadar dolan bardakları taşıverir ebeveynlerin. artık ıshaan'ın terbiye olma vakti gelmiştir. Baba bağlantılı bulunduğu bir tanıdığına ulaşır, ıshaan'ın önüne ?yatılı okulun yolu' açılır. Bakalım ıshaan'ı yatılı okulda neler beklemektedir?

Aamir Khan'ın yönetmenliğini ve oyunculuğunu yaptığı 2007 Yapımı Hint Sinemasının Bir Başyapıtı. Mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Her Çocuk Özeldir
http://turbobit.net/Y.Y.2007.TR.BRRip.XviD.turkcefilmindir.com.aviHer Çocuk Özeldir indir, Her Çocuk Özeldir izle, Her Çocuk Özeldir türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤