• İzlenme : 32227 | 4/9/2013 9:04:21 PM
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı | The Fast and the Furious Tokyo Drift | 2006 | 720p | Dual | Türkçe Dublaj
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı

Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı

Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo YarışıHızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı


Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı - The Fast and the Furious: Tokyo Drift - Fast and the Furious 3
2006 - ABD Japonya
Tür : Aksiyon Gerilim Macera Suç
Süre:104 dakika
Yönetmen: Justin Lin
Oyuncular:Lucas Black , Zachery Ty Bryan , Bow Wow , Damien Marzette , Brandon Brendel , Daniel Booko , David V. Thomas , Nikki Griffin , Danny Ray Mcdonald II , Trey Sanford , Kevin Caira , Christian Salazar , Ashika Gogna , Amber Stevens , Vincent Laresca
Senaryo: Chris Morgan Alfredo Botello Kario Salem
Yapimci: Neal H. Moritz

Mutsuz bir ev ortamında ve yapaylığın hüküm sürdüğü çevrede kendisini yabancı gibi hissederek yaşayan genç Sean Boswell (Lucas Black) için sokak yarışlarına katılmak, yaşadığı hayatın mutsuzluklarından bir nebze olsun kaçış gibidir. Ancak sokak yarışlarına duyduğu büyük ilgi onu yerel yetkililerin gözünde sevimsiz bir genç yapmıştır. Katıldığı yarışlarda kazalar birbirini izleyince oğlunun hapse gireceğinden endişe eden annesi onu Japonya'nın başkenti Tokyo'da yaşayan sert mizaçlı asker babasının yanına göndermek zorunda kalır. Artık Tokyo'da yaşamaya başlayan Sean, hiç bilmediği yabancı geleneklerin içinde bu kez resmen yabancı olmuştur.

Twinkie adlı Amerikalı bir gençle (Bow Wow) arkadaş olduktan sonra Tokyo'nun drift yarışları dünyasıyla tanışır. Zikzaklı ve keskin dönemeçli kulvarlarda hız yapma ve süzülmenin soluk kesici dengesini gerektiren drift yarışlarına ilgi duyan Sean'ın başı bir kez daha belaya girmiştir. Amerika'da alıştığı basit sokak yarışlarının yerini araba lastiklerini yakacak kadar yüksek tempolu yepyeni bir yarış formatı almıştır. Üstelik böylesi Sean'in isyankar ruhuna daha uygundur.

Sean katıldığı ilk drift yarışında 'Drift Kralı' olarak bilinen D.K.'ya (Brian Tee) karşı mücadele eder. Japon mafyası Yakuza'yla bağlantıları olan D.K.'ya karşı kaybetmesinin bedeli ağır olur. Borcunu ödemek için artık Han adlı eski bir şampiyonun (Sung Kang) gözetiminde çalışmak zorundadır. Sean'ı çevreye uyumsuz grubuyla tanıştıran Han, drift yarışlarının gerçek prensiplerini öğretmeye başlar.

Ancak Sean'ın, D.K.'nın kız arkadaşı Neela'ya (Nathalie Kelley) aşık olması üzerine herşey kontrolden çıkmaya başlar. Baş düşmanı D.K.'nın öfkesini doruğa çıkaracak bir adım atarak çıtayı yükseltmiştir. Bu yarışı kaybetmenin cezası bellidir: D.K.'nın amcası olan Yakuza'nın suç baronu Kamata (Sonny Chiba) tarafından sonsuza dek Tokyo'dan dışlanmak... Onur mücadelesinin verileceği ve yarış becerisinin ekstrem boyutlara çıkacağı bu yarıştan sadece tek kazanan çıkacak ve The Fast and the Furious: Tokyo Driftin şampiyonu o olacaktır.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı
http://turbobit.net/3-The.Fast.And.The.Furious.Tokyo.Drift.2006.720p.DUAL.BluRay.x264.DTS.WiKi-OpeD.mkv

Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı
http://indir.turkcefilmindir.com/3-The.Fast.And.The.Furious.Tokyo.Drift.2006.720p.DUAL.BluRay.x264.DTS.WiKi-OpeD.mkv
Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı indir, Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı izle, Hızlı ve Öfkeli 3: Tokyo Yarışı türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤