Karantina Günlerinde Film

  • İzlenme : 11613 | 5/8/2020 6:48:09 PM
İçerideki Adam | Inside Man | 2006 | DVDRip | Türkçe Dublaj
İçerideki Adam

İçerideki Adam
İçerideki Adam

İçerideki Adam İçerideki Adam

İçerideki Adam
İçerideki Adam - Inside Man
2006 ABD
Tür Dram, Gerilim
Süre 129 Dak.
Yönetmen : Spike Lee Spike Lee
Oyuncular : Denzel Washington , Clive Owen , Chiwetel Ejiofor , Willem Dafoe , Ken Leung , Christopher Plummer , Kim Director , James Ransone , Victor Colicchio , Al Palagonia , Samantha Ivers , Cassandra Freeman , Peter Frechette , Rachel Black , Kandiss Edmundson , Rozanne Sher , Craig Spitzer , Frank Composto , Angel Wallace , Gerry Vichi , Jodie Foster ,
Senaryo : Russell Gewirtz Russell Gewirtz
Yapımcı : Brian Grazer

İçerideki Adam (İngilizce özgün adı: Inside Man) 2006 yılında, Russell Gewirtz tarafından kaleme alınmış ve Spike Lee tarafından yönetilmiş bir gerilim-polisiye-drama filmidir.

Her şey sıradan bir soygun gibi başlar. Boyacı kılığındaki dört soyguncu Wall Street'in en büyük kurumlarından birinin lobisinde 50 kişiyi rehin aldığında polis de sıradan prosedürü uygular ve iki dedektif soyguncularla anlaşmak üzere görevlendirilir.

Ancak zaman geçtikçe dedektifler soyguncuların hep bir adım gerisinde kaldıklarını fark ederler. Her durumda işe yarayan planlar altüst olmuş, geçen zamanla beraber çareler tükenmeye başlamıştır.

Banka patronunun olan bitenle fazlaca alakalı olması, bayan bir brokerın soyguncularla özel görüşme talep etmesi... Dedektif Frazier ve Darius'un akılları her geçen dakika daha fazla karışmaktadır. Soyguncuların tek derdi bankayı mı soymaktır?

İçerideki Adam
http://turbobit.net/icerideki.Adam-insideman.2006.Dvdrip.TrDub.avi

İçerideki Adam
http://unextfiles.com/icerideki.Adam-insideman.2006.Dvdrip.TrDub.avi
İçerideki Adam indir, İçerideki Adam izle, İçerideki Adam türkçe film indir