Karantina Günlerinde Film

  • İzlenme : 5220 | 8/10/2019 5:59:05 PM
Komşu Kızı | The Girl Next Door | 2004 | m720p | Dual | Türkçe Dublaj
Komşu Kızı

Komşu Kızı
Komşu Kızı Komşu Kızı
Komşu Kızı

Komşu Kızı


Komşu Kızı
Komşu Kızı - The Girl Next Door
2004 ABD
Tür Dram, Komedi, Romantik
Süre 108 Dak.
Yönetmen : Luke Greenfield Luke Greenfield
Oyuncular : Emile Hirsch , Timothy Olyphant , Paul Dano , Chris Marquette , James Remar , Elisha Cuthbert , Timothy Bottoms , Donna Bullock , Katie Stuart , Autumn Reeser , Ulysses Lee , Sung Hi Lee , Amanda Swisten , Brandon Irons , Brian Kolodziej , Stephanie Fabian , Catherine Mcgoohan , Michelle Dibenedetti , Maria Arce , Kayla Tabish
Senaryo : David T. Wagner Brent GoldbergStuart Blumberg David T. Wagner, Brent Goldberg, Stuart Blumberg
Yapımcı : Charles Gordon , Harry Gittes , Marc Sternberg , Charles Gordon , Harry Gittes

Matthew, politikaya atılmak isteyen 18 yaşında başarılı bir gençtir. Bitirmek üzere olduğu okuluna konsantre olduğu için, sosyal yaşamı neredeyse yok gibidir.

Bir gün masum görünüşlü güzel karşı komşusu Danielle ile tanışan Matthew'un hayatı birden bire değişir. İkili birbirlerine aşık olurlar ve hayal gibi bir ilişki başlar.

Fakat Danielle'in geçmişi sanıldığı gibi masum değildir. Matthew, bütün şehirle birlikte, genç kızın bir dönem porno yıldızı olduğunu keşfeder. Kurduğu mükemmel yaşantı derinden sarsılan Matthew, Danille'in geçmişte bıraktığı masumiyetini yeniden kazanmasına yardımcı olurken, Danielle'de Matthew'un kabuğundan çıkarak yaşamı keşfetmesini sağlayacaktır.

24 dizisinde Jack Bauer'ın kızı olarak izlediğimiz Elisha Cuthbert'in başrolünde oynadığı bir romantik-komedi.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Komşu Kızı
http://turbobit.net/Kms.Kz.UNRATED.2004.720p.BrRip.x264.TR.3dfi.720pindir.com.mkvKomşu Kızı indir, Komşu Kızı izle, Komşu Kızı türkçe film indir