Karantina Günlerinde Film

  • İzlenme : 29922 | 12/12/2013 5:52:43 PM
Sihirbazlar Çetesi | Now You See Me | 2013 | BRRip | Türkçe Dublaj
Sihirbazlar Çetesi

Sihirbazlar Çetesi
Sihirbazlar Çetesi

Sihirbazlar Çetesi


Sihirbazlar Çetesi
Sihirbazlar Çetesi - Now You See Me
2013 - ABD
Tür: Gerilim
Süre :44 Dak.
Yönetmen:Louis Leterrier
Oyuncular : Isla Fisher , Michael Caine , Morgan Freeman , Woody Harrelson , Dave Franco , Mark Ruffalo , Jesse Eisenberg , Melanie Laurent , Laura Cayouette , Elias Koteas , Han Soto , Michael Kelly , Joe Chrest , Chris Browning , Yapımcılar Alex Kurtzman , Roberto Orci , Bobby Cohen
Senaryo : Ed Solomon,  Josh Appelbaum
Yapımcı : Roberto Orci , Alex Kurtzman

Karizmatik Atlas (Jesse Eisenberg) tarafından yönlendirilen sihirli süper grup Mahşerin Dört Atlısı yüksek teknolojili sihirbazlık gösterileri sergilemektedir. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar.

Özel FBI ajanı Dylan (Mark Ruffalo) bu sihirbazlara hak ettiği cezayı çektirmeye ve daha büyük bir soygun yapmadan önce onları durdurmaya kararlıdır. Ancak hakkında şüpheleri olan Interpol ajanı Alma (Melanie Laurent) ile çalışmak zorundadır. Başka care bulamayan Dylan banka soygununun kılık değiştirilerek ve video hileleriyle yapıldığını ileri süren ünlü bir sihirbaz olan Thaddeus'tan (Morgan Freeman) yardım ister. Dylan ile Alma'nın aynı fikirde oldukları tek şey sihirbazların dışarıda bir adamlarının olduğu ve onu yakalarlarsa sihirbazların suç eğlencelerine son verebilecekleridir. Peki bu adam Thaddeus olabilir mi? Veya Alma? Yoksa gerçekten her şey sihirden mi ibaret?

Baskı arttıkça ve dünya Dört Atlı'nın muhteşem son gösterisini izlemek için sabırsızlandıkça, Dylan ve Alma da bir cevap bulmak için zamanla yarışmaktadır. Ancak kısa bir sure sonra, bu illüzyon ustalarının bir adım önüne geçebilmenin imkansız olduğu anlaşılır.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Sihirbazlar Çetesi
S.C.2013.TR.BRRip.XviD.OpeD.turkcefilmindir.com.aviSihirbazlar Çetesi indir, Sihirbazlar Çetesi izle, Sihirbazlar Çetesi türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤