• İzlenme : 345 | 8/26/2019 5:08:07 PM
Godzilla 2 Canavarlar Kralı | 2019 | m1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Godzilla 2 Canavarlar Kralı

Godzilla 2 Canavarlar Kralı
Godzilla 2 Canavarlar Kralı

Godzilla 2 Canavarlar Kralı


Godzilla 2 Canavarlar Kralı
Godzilla 2 Canavarlar Kralı
2019 - ABD
Tür : BilimKurgu , Aksiyon , Macera
Süre : 131dk.
Oyuncular : Kyle Chandler , Vera Farmiga , Millie Bobby Brown , Bradley Whitford , Sally Hawkins , Jason Liles , Elizabeth Ludlow , Jonathan Howard , Anthony Ramos , Aisha Hinds , O'Shea Jackson Jr. , Ken Watanabe , Charles Dance , Ziyi Zhang , Thomas Middleditch
Yönetmen : Michael Dougherty  
Senaryo : Michael Dougherty , Max Borenstein  
Yapımcı : Thomas Tull , Mary Parent , Brian Rogers

Godzilla serisinin yeni filminde daha önceden beyazperdede birçok kere izlediğimiz mega canavarı bir güç savaşının içerisinde izliyoruz. Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı Kral Ghidorah ile çatışan tehlikeli Godzilla da bu devasa boyutlardaki güçlü canavarların arasında yer alır. Bu efsane oldukları sanılan antik süper türler tekrar yükselip de karşı karşıya geldiğinde hepsi üstünlük için mücadeleye girişir.
Bu tehlikeli mücadele sırasında insanlığın var oluşunun dengesi de pamuk ipliğine bağlı bir hale gelir. Bu savaşta kimin kazanacağı, insanlığın kaderini olduğu kadar gezegenin baskın türünün kim olacağını da kanıtlayacak hale gelir.
2014 yapımı Godzilla'nın devam filmi niteliğinde olan 'Godzilla: King of Monsters'in yönetmen koltuğunda Michael Dougherty oturuyor.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Godzilla 2 Canavarlar Kralı
Godzilla.2.Canavarlar.Krali.2019.m1080p.BluRay.DUAL.TR.EN.SMAS.mkvGodzilla 2 Canavarlar Kralı indir, Godzilla 2 Canavarlar Kralı izle, Godzilla 2 Canavarlar Kralı türkçe film indir