• İzlenme : 5715 | 9/20/2019 2:39:53 PM
Simone | S1m0ne | 2002 | 480p | Dual | Türkçe Dublaj
Simone

Simone
Simone
Simone
Simone

Simone


Simone
2002 - ABD
Tür : Dram Fantastik Komedi
Süre:117 dakika
Yönetmen: Andrew Niccol
Oyuncular:Winona Ryder , Al Pacino , Benjamin Salisbury , Jim Rash , Rachel Roberts , Rebecca Romijn , Jason Schwartzman , Catherine Keener , Pruitt Taylor Vince , Chris Coppola , Susan Chuang , Evan Rachel Wood , Stanley Anderson , Sean Cullen , Daniel Von Bargen , James Gleason , Lombardo Boyar , Darnell Williams , Robert Musgrave , Charles Noland , Christopher Neiman , Jenni Blong , Barry Papick , Mark Thompson , Jeffrey Pierce , Hal Ozsan , Jeff Williams , Daniel Do , David Doty , Alan Loayza , Clyde Tull , Andi Carnick , Jolie Jenkins , Christopher Comes , Mitzi Martin , Alec Murdock , Claudia Jordan , Carole Androsky , Darin Heames , Maureen Mueller , Keith Mackechnie , Patrick J. Dancy , Derrex Brady , Lisa Cerasoli , Adrian Rmante , Richard Saxton , Vincent Boling , Deborah Rawlings , Christina Rydell , Rod Simmons , Jaehne Moebius , Henry D. Zapata , Brad chip Pope , Gordon Simmons , Teresa Parente , Bill A. Jones , Moss Mossberg , Ronnie W. Elliot Sr. , Chris Marley , Ron Perkins
Senaryo: Andrew Niccol
Yapimci:Andrew Niccol

Bir zamanlar Oscar'a aday gösterildiği halde, artık eski ününü yitirmiş bir yönetmen olan Victor Taransky (Al Pacino), son filminin çekimleri sırasında, anlamsız kaprisler yapan baş kadın oyuncu Nicola Anders (Winons Ryder) ile tartışır. Bu büyük tartışmanın ardından Nicola, seti ve filmi terk eder. Eski karısı ve stüdyo şefi Elaine (Catherine Keener) tarafından işine son verilen Victor'un, eski karısı ve kızı Lainey ile birlikte tekrar mutlu bir yaşam sürebilme umudu da suya düşer.

Tam bu sırada, karşısına kendi farklı dünyasında yaşayan, bilgisayar dehası Hank çıkar. Hank, yeni buluşunun Victor tarafından en iyi şekilde değerlendirileceğinden emindir. Başlangıçta bu öneriyi önemsemeyen Victor, Hank'in ısrarlarına dayanamayıp, hayatını tamamen değiştirecek olan Simulation One (SimOne) yazılımını denemeye karar verir. Sonuç, inanılmazdır... Victor Taransky, bir anda uzun zamandan beri açlığını çektiği başarıyı yakalamıştır: Yaşlanmayan, asla kilo almayan, kaprisleri olmayan bir sinema yıldızı: SIMONE!

Ama olaylar Victor'un hiç beklemediği bir şekilde gelişecektir...
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Simone
http://turbobit.net/S1m0ne-Simone.2002.480p.DVDRip.XviD.DUAL.AC3.avi

Simone
http://indir.turkcefilmindir.com/S1m0ne-Simone.2002.480p.DVDRip.XviD.DUAL.AC3.avi
Simone indir, Simone izle, Simone türkçe film indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤