• İzlenme : 3155 | 8/27/2019 2:26:57 PM
Sonsuzluk Projesi | 2014 | m1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Sonsuzluk Projesi

Sonsuzluk Projesi
Sonsuzluk Projesi Sonsuzluk Projesi
Sonsuzluk Projesi Sonsuzluk Projesi

Sonsuzluk Projesi


Sonsuzluk Projesi
Sonsuzluk Projesi - Project Almanac
2014 - ABD
Tür : Bilim Kurgu, Dram
Süre : 120 Dak.
Yönetmen : Dean Israelite
Oyuncular : Jonny Weston , Ginny Gardner , Sam Lerner , Michelle DeFraites , Rob Ruprecht , Macsen Lintz , Valeri Rogers , Allen Evangelista , Patrick Johnson , Gary Grubbs , Amy Landecker , Gary Weeks , Katie Garfield , Sofia Black-Delia
Senaryo : Jason Pagan
Yapımcı : Michael Bay , Andrew Form
Diğer Adı : Welcome to Yesterday

Bir genç, eski doğum günü kayıtlarında bir anda olmaması gereken bir silüet görür. Biraz daha dikkatli incelediğinde bunun bizzat kendisi olduğunu fark eder. Kayıttaki görüntüsüne anlam vermeye çalışırken, bu olayı anlattığı arkadaşlarıyla birlikte babasının bodrumda saklı eşyalarını araştırmaya başlar. Meraklı gençler bir kutuda elektronik aletler ve bir yapım şeması bulur. İşlerini bitirdiklerindeyse ellerinde nasıl isterlerse öyle kullanabilecekleri bir zaman makinası vardır. Başta derslerden geçmek, kaçırdıkları konsere gitmek gibi masum geri dönüşler yapsalar da, kısa sürede işler çığırından çıkacaktır. İddiaları kazanmak için kullandıkları Almanac, tarihte sapma yapacak olaylara yol açacaktır.

Yönetmenliğini Dean Israelite'nin üstlendiği filmin senaryosu Jason Pagan ve Andrew Stark ikilisine ait. Oyuncu kadrosunda ise Jonny Weston, Sofia Black D'Elia, Michelle DeFraites, Ginny Gardner, Patrick Johnson yer alıyor.
filmindirturkcedublaj.net iyi seyirler diler...

Sonsuzluk Projesi
SnPrjs.2015.m1080p.TR.mkvSonsuzluk Projesi indir, Sonsuzluk Projesi izle, Sonsuzluk Projesi türkçe film indir