• İzlenme : 6911 | 4/21/2016 12:16:19 PM

%10 KOMİSYON İNDİRİMİYLE GATE.IO ÜYE OLUN, YENİ ÇIKAN COINLERİ İLK SİZ ALIN !

Danimarkalı Kız | 2015 | m1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Danimarkalı Kız

Danimarkalı Kız
Danimarkalı Kız Danimarkalı Kız
Danimarkalı Kız Danimarkalı Kız

Danimarkalı Kız


Danimarkalı Kız
Turbobit Al
Danimarkalı Kız - The Danish Girl
2015 - ABD , İngiltere
Tür : Biyografi, Dram
Yönetmen : Tom Hooper
Oyuncular : Alicia Vikander , Amber Heard , Eddie Redmayne , Matthias Schoenaerts , Ben Whishaw , Emerald Fennell , Sebastian Koch , Adrian Schiller , Jeanne Abraham , Cosima Shaw , Ole Dupont
Senaryo : Lucinda Coxon
Yapımcı : Tom Hooper , Tim Bevan

David Ebershoff tarafından yazılan The Danish Girl adlı 2000 tarihli romandan uyarlanan film, Danimarkalı ressam Lili Elbenin (gerçek adı Einar Wegener) sıradışı yaşamını beyazperdeye taşıyor. Danimarkada ünlü bir ressam olan Einar Wegener (Eddie Redmayne) erkek olarak dünyaya gelip Gerda Gottlieb ile bir erkek olarak evlense de kendisini kadın gibi hissetmektedir. Kendisi gibi ressam olan eşi Gerdaya (Alicia Vikander) bir gün kadın model olarak poz verdikten sonra karşı cinsten ikinci bir kişiliğe bürünmeye başlar. Bütün bu süreç, Wegenerin tarihte bilinen ilk cinsiyet değiştirme ameliyatlarından birinin objesi olmasına dek sürecek, ikilinin hem özel, hem de profesyonel hayatlarını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.
Çekilip çekilmeyeceği 2008den beri konuşulan film, ilk kez 2015 Venedik Film Festivalinde gösterildi. İlk başlarda yönetmen olarak Lasse Hallström, oyuncu olarak Nicole Kidman, Rachel Weisz, Charlize Theron gibi isimler konuşulmuştu.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Danimarkalı Kız
https://turbobit.net/Dnmrkl.Kz.2015.m1080p.BluRay.x264.DUAL.TR.1080pindir.com.mkv


%10 KOMISYON İNDİRİMİYLE GATE.IO ÜZERİNDEN "DİĞER BORSALARDAN ÖNCE" COIN ALABİLİRSİNİZ