• İzlenme : 479 | 9/5/2021 2:14:42 PM

Hayatın Bedeli | 2020 | WEBRip | Türkçe Dublaj
Hayatın Bedeli

Hayatın Bedeli
Hayatın Bedeli Hayatın Bedeli

Hayatın Bedeli


Hayatın Bedeli
Turbobit Al
Hayatın Bedeli - Worth
2020 - ABD
Tür : Biyografi , Dram , Tarih
Oyuncular : Michael Keaton , Stanley Tucci , Amy Ryan , Tate Donovan , Laura Benanti , Talia Balsam , Chris Tardio
Senarist : Max Borenstein
Yönetmen : Sara Colangelo

Michael Keaton'ın başrolde olduğu ve 3 Eylül Cuma günü belirli pazarlarda gösterime girecek olan drama filmi Worth'un ilk resmi fragmanını yayınladı. Yönetmen Sara Colangelo'nun (The Kindergarten Teacher) filmi, Kenneth Feinberg'in What Is Life Worth adlı anı kitabında yer alan gerçek olaylara dayanıyor.

Kongre'nin, avukat ve ünlü arabulucu Kenneth Feinberg'i (Keaton) 11 Eylül Mağdurları Tazminat Fonu'nun başına getirmesiyle, süreç 2001 yılında Dünya Ticaret Merkezi ve Pentagon'a yapılan korkunç saldırıların ardından hız kazandı. Feinberg ve şirketinin operasyon şefi Camille Biros (Amy Ryan), trajedinin kurbanlarına finansal kaynak tahsis etmekle görevlendirildi ve hesaplanamaz kayıplara uğrayan ailelere yardım etmek için bir hayatın değerini belirlemek gibi imkansız bir görevle karşı karşıya kaldı.

Feinberg, karısının ölümünün yasını tutan bir topluluk organizatörü olan Charles Wolf (Stanley Tucci)'la iletişim kurduğunda ve gerçeği öğrenmeye başladığında görev tutkusu merhamete dönüşür. Feinberg, trajedinin insani maliyeti hakkında düşünmeye başlar.

Tate Donovan, Shunori Ramanathan, Talia Balsam, Laura Benanti, Marc Maron, Ato Blankson-Wood, Chris Tardio, Carolyn Mignini ve Victor Slezak'ın da rol aldığı filmi Max Borenstein yazdı. Borenstein, filmin yapımcılığını Keaton, Marc Butan, Anthony Katagas, Michael Sugar, Bard Dorros ve Sean Sorensen'le birlikte yaptı. Worth, dünya prömiyerini 2020 Sundance Film Festivali'nde yaptı. turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Hayatın Bedeli
https://turbobit.net/Worth.2020.WEBRip.XviD.TR.avi

Turbobit Premium Al


Hayatın Bedeli indir, Hayatın Bedeli izle, Hayatın Bedeli türkçe film indir
Hayatın Bedeli Hayatın Bedeli indir Hayatın Bedeli Tek Link indir Hayatın Bedeli Türkçe Dublaj Hayatın Bedeli Filmini indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤