• İzlenme : 491 | 9/30/2021 11:34:38 AM

Kalbimin Sesi | 2021 | WEBRip | Türkçe Dublaj
Kalbimin Sesi

Kalbimin Sesi
Kalbimin Sesi

Kalbimin Sesi


Kalbimin Sesi
Turbobit Al
Kalbimin Sesi - Sounds Like Love
2021 - Netflix
Tür : Romantik, Komedi
Oyuncular : Maria Valverde , Alex Gonzalez , Elisabet Casanovas , Eva Ugarte
Senarist : Laura Sarmiento Pallarés
Yönetmen : Juana Macías

Kariyerinde bir dönüm noktasından geçmekte olan Maca, daha önce kalbini kıran gizemli eski sevgilisiyle tekrar karşılaşır. Neyse ki Maca'nın yanında dostları vardır.

30 yaşındaki Maca (María Valverde) biraz sakar, hayatın tadını çıkaran ve mutlu olmaya çalışan bir kadındır. Baskıcı ve korkutucu bir moda ikonunun asistanı olarak çalışan Maca'nın yetenekleri bu işte boşa harcanmaktadır. Bir yandan da asla duygusal bağ kurmayı başaramadığı erkeklerle zaman harcar.

Kendi sorunlarını çok da kötü göstermemek için ne gerekirse yapmaya daima hazır olan can dostları Jimena (Elisabet Casanovas) ve Adriana (Susana Abaitua) ile birlikte Maca, Madrid'i her şeyin mümkün olduğu bir şehir hâline getirmeyi başarmıştır.

Her şey yolunda gidiyor gibi görünürken, ismi lazım olmayan o adam tekrar ortaya çıkar. Hayatının aşkı ve en büyük hatası olan, kalbini paramparça eden, öz güvenini ve erkeklere güvenini yerle bir etmiş olan Leo (Álex González) yeniden hayatına girer ve her şeyi alt üst eder.

Maca onu unutmaya çalışmış olsa da artık geri döndüğünü kabul etmeli, zamanında onunla yaşadıklarıyla ve yaşayamadıklarıyla başa çıkabilmek için bunca zaman kilit altında tuttuğu duygularıyla yüzleşmelidir.

Eski yaralar tekrar açılacak, Maca'nın hayatının kontrolünü nihayet eline almak için cesur davranıp çelişkileriyle, korkularıyla ve öz güvensizlikleriyle yüzleşmesi gerekecektir. ​​​​ turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Kalbimin Sesi
https://turbobit.net/Sounds.Like.Love.2021.DUBBED.WEBRip.XviD.TR.avi

Turbobit Premium Al


Kalbimin Sesi indir, Kalbimin Sesi izle, Kalbimin Sesi türkçe film indir
Kalbimin Sesi Kalbimin Sesi indir Kalbimin Sesi Tek Link indir Kalbimin Sesi Türkçe Dublaj Kalbimin Sesi Filmini indir

Bu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤