• İzlenme : 17716 | 6/11/2013 9:53:18 PM
The Prestige | Prestij | 2006 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Prestij

Prestij


https://turkcefilmindir.com//design/info.png
2006 - ABD 
Tür : Casusluk Dram 
Süre:130 dakika
Yönetmen: Christopher Nolan 
Oyuncular: Scarlett Johansson , Christian Bale (Alfred Borden) , Hugh Jackman (Robert Angier) , Andy Serkis (Alley) , Michael Caine (Cutter) , David Bowie (Tesla) , Ricky Jay (Milton) , Piper Perabo (Julia Angier) , Roger Rees , Chris Cleveland , Jim Piddock , Chao Li Chi , Rebecca Hall (Sarah) , Jamie Harris (Sullen Warder) , Brian Tahash , Christopher Neame , James Lancaster , Daniel Davis , Ron Perkins , Ezra Buzzington , James Otis (Blind Stagehand 1) , Rob Arbogast , Clive Kennedy , Enn Reitel (Workman 1) , Nikki Glick , Jodi Bianca Wise (Glamorous Assistant) , Scott Davis , Sam Menning , Christopher Judges , Edward Hibbert (Ackerman) , Kevin Will , Russ Fega , Johnny Liska , Zoe Merg (Jess) , Olivia Merg , Julie Sanford , Sean Howse , William Morgan Sheppard , John B. Crye , Gregory Humphreys , Anthony De Marco , J. Paul Moore , Monty Stuart , Mark Ryan , Samantha Mahurin
Senaryo: Christopher Nolan Jonathan Nolan 
Yapimci: Emma Thomas  Jordan Goldberg  Christopher Ball Valerie Dean

Christopher Nolan Filmleri>Christopher Nolan'dan illüzyon kumaşından örülmüş bir gerilim...

Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri'nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.

Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra'da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar.
Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken;
yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir.
Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir.

Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla'nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek.

 

Kod:

Format            : Matroska at 11.7 Mbps
Length            : 10.07 GiB for 2h 10mn 29s 816ms

Video #0          : AVC at 9 806 Kbps
Aspect            : 1920 x 818 (2.347) at 23.976 fps

Audio #0          : AC-3 at 192 Kbps
Infos             : 2 channels, 48.0 KHz
Language          : tr

Audio #1          : DTS at 1 510 Kbps
Infos             : 6 channels, 48.0 KHz
Language          : en

Text #0           : UTF-8
Language          : tr
Prestij
Prestij

Prestij
P.2006.Bluray.1080p.DUAL.x264.mkvBu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤