• İzlenme : 5768 | 11/19/2013 3:34:54 PM
Yalnız Kalpler | Lonely Hearts | 2006 | 1080p | Dual | Türkçe Dublaj
Yalnız Kalpler

Yalnız Kalpler
Yalnız Kalpler

Yalnız Kalpler


Yalnız Kalpler
Yalnız Kalpler - Lonely Hearts
2006 ABD , Almanya
Tür : Dram, Romantik, Suç
Süre : 108 Dak.
Yönetmen : Todd Robinson
Oyuncular : Dan Byrd , John Travolta , Laura Dern , Jared Leto , Salma Hayek , Scott Caan , Dagmara Dominczyk , Marc Macaulay , Michael Rispoli , Alice Krige , Bailee Madison , Michael Gaston , Margaret Travolta , John Doman , Christa Campbell , Heather Dawn , Lauren Leech , Rachel Specter , Jason Graystanford , Bruce Macvittie , Andrew Wheeler , Ellen Travolta , Kristian Truelsen , Allen Walls , Tom Chapman , Traci Robinson , Caroline Ross , Jimmy Leeward , Rachel Reynolds , Bill Kelley , Jack Swanson , Allison Mckay , Jeff Farley , Petrus Antonius , Gerald Owens , Arian Waring Ash , Matt Huffman , Valerie Grant , Karl Anthony , Jonathan Rau , Nick Loren , Shannon Murphy , Steve Maye , Todd Terry , James Martin Roberts , Sam Travolta
Senaryo : Todd Robinson
Yapımcı : Boaz Davidson , Holly Wiersma , Danny Dimbort , Anson Downes

1940lı yılların sonunda Martha Beck ile Raymond Fernandez Amerikada adı çıkmış Yalnız Kalpler katilleriydi. Onların öldürücü silahı aslında çok basitti. Gazeteye kişisel ilan veriyor. İlana cevap veren terkedilmiş dul kadınlara ilk olarak Ray, kendisini seksi Latin aşığı olarak tanıtıyordu. Böylelikle tuzağa düşen bu kadınları hem dolandırıyor hem de öldürüyorlardı.

Ray ile Marthanın tanışması ise ikisinin de hayatlarında önemli bir dönüm noktasıydı. Ray ve Martha birbirlerini görür görmez, aşık olmuş. Bu ilişki ikisi için tutkulu bir aşka ve kolay kazanılan para dönüşmüştü. Martha ise, dul kadınlara Rayın kız kardeşi olarak tanıtılıyor.

Ray kadınları baştan çıkarırken, daha sonra ikili birlikte kadınları öldürülüyor ve birikimlerine el koyuyordu. Martha ve Ray, polis tarafından yakalandığında, 12 cinayet işlediklerini itiraf etti. Aslında gerçek rakam 20ye yakındı. İki aşık, cinayetlerden dolayı 22 Agustos 1949ta ölüm cezasına çaptırıldı.Temyize birkaç defa başvurmalarına rağmen, 8 Mart 1951de Sing - Sing hapishanesinde yanyana elektrikli sandalyede ölüm cezaları infaz edildi.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Yalnız Kalpler
https://turbobit.net/Lonely.Hearts.2006.1080p.BluRay.DUAL.AC3.x264-HDA.1080pindir.com.mkv

Yalnız Kalpler
https://www.redbunker.net/mz6x06ith4ky/Lonely.Hearts.2006.1080p.BluRay.DUAL.AC3.x264-HDA.1080pindir.com.mkv.htmlBu Filmin Diğer HD Versiyonları ❤