• İzlenme : 1986 | 4/18/2018 12:08:23 AM
Gençlik Ahdı | 2014 | BRRip | Türkçe Dublaj
Gençlik Ahdı

Gençlik Ahdı
Gençlik Ahdı

Gençlik Ahdı


Gençlik Ahdı
Gençlik Ahdı - Testament Of Youth
2014 - ABD
Tür : Biyografi, Dram
Süre : 129 Dak.
Yönetmen : James Kent
Oyuncular : Kit Harington , Hayley Atwell , Dominic West , Emily Watson , Miranda Richardson , Alicia Vikander , Colin Morgan , Anna Chancellor , Jonathan Bailey , Emily Bevan , Joanna Scanlan , Amanda Fairbank-Hynes , Xavier Atkins , Charlotte Hope , Taron Egerton , Jenn Murray , Alan Bentley , Henry Garrett , Adam Ganne , Julie Vollono , Mary Roscoe , Rachel Jane Rhodes
Senaryo : Juliette Towhidi
Yapımcı : David Heyman

Kadınlara yönelik önyargı ve ayrımcılığın güçlü olduğu bir zamanda, 1914te Vera Brittain (Alicia Vikander) Oxforddaki Somerville Collegea girmeyi başarır. Ancak o sırada patlak veren 1. Dünya Savaşı birçok İngiliz gibi Veranın da dünyasını alt üst eder. Erkek kardeşi Edward, nişanlısı Roland ve çok yakın arkadaşları savaşa giderler. Onların gidişinin ardından da Vera da savaşta yer almak ister ve Avrupanın birçok farklı ülkesinde gönüllü olarak hemşirelik yapar.
Film, Vera Brittainin 1933te yayınlanan anılarından yola çıkarak çekildi. O günlerde hayatına hükmeden savaş, aşk ve gençlik gibi birçok durum, bu anılarda yerini bulmuştu.
turkcefilmindir.com iyi seyirler diler...

Gençlik Ahdı
https://turbobit.net/Genclik.Ahdi.2014.TR.BRRip.XviD.erc.avi

binance coin al sat


Gençlik Ahdı indir, Gençlik Ahdı izle, Gençlik Ahdı türkçe film indir
Gençlik Ahdı Gençlik Ahdı indir Gençlik Ahdı Tek Link indir Gençlik Ahdı Türkçe Dublaj Gençlik Ahdı Filmini indir